Загибель помічника Залужного: стало відомо про стан постраждалих дітей

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Життю доньки Генадія Частякова, який загинув вчора від вибуху гранати, уже нічого не загрожує, проте стан сина – тяжкий. Про це УНН стало відомо з власних джерел.

Діти майора Частякова, який загинув від вибуху гранати у себе вдома, досі перебувають в лікарні.

Як стало відомо УНН, донька перебуває у стані середньої тяжкості, але, за інформацією лікарів, загрози життю немає. Щодо сина, який також перебував в оселі в момент вибуху, то його стан тяжкий – сьогодні йому провели операцію.

Нагадаємо

6 листопада у селі Чайки на Київщині внаслідок підриву гранати загинув військовослужбовець Геннадій Частяков.

Було розпочато кримінальне провадження за фактом загибелі людини та незаконного поводження з боєприпасами. Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив подробиці щодо загибелі помічника Головнокомандувача ЗСУ — майора Частякова. За його словами, у квартирі військового поліція знайшла 5 нерозірваних гранат, їх відправлять на експертизу.

Як стало відомо УНН, з власних джерел у правоохоронних органах, до загибелі помічника Залужного, імовірно, призвів невдалий подарунок полковника Тімченка. 

Як повідомляють джерела в правоохоронних органах, гранати входили до «подарункового набору», який на день народження йому презентував колега – полковник Тімченко. Той вже дав свідчення, що сам вирішив зробити такий подарунок, поклавши в дерев’яну коробку пляшку віскі та 6 гранат.

Це підтвердили і троє свідків, при яких полковник вручав подарунок. Навіть сказав Частякову: «Тебе здивувати важко — тому дарую бойові гранати та пляшку гарного віскі».

Очевидно, Частяков сприйняв це як жарт. Бо згодом забрав дітей зі школи і почав розбирати з ними подарунки. Він подумав, що в коробці не бойові гранати, а чарки специфічної форми.

Джерело: УНН

Джерело

Довідковий Миколаїв