Заперечував злочини РФ в Бучі та Маріуполі. На Миколаївщині засудили жителя Первомайська

Ілюстративне фото: pixabay

На Миколаївщині завдяки доказовій базі Служби безпеки засудили 53-річного жителя Первомайська. Чоловік публічно виправдовував збройну агресію РФ та заперечував воєнні злочини російських військових проти українців.

Про це повідомили в управлінні Служби безпеки України в Миколаївській області.

За даними слідства, засудженим є 53-річний житель Первомайська — працівник транспортно-логістичної компанії.

"Після початку повномасштабного вторгнення, чоловік почав поширювати серед співробітників підприємства прокремлівські наративи. Він агітував їх до співпраці з РФ у разі захоплення Миколаївської області", — йдеться в повідомлені.

Крім того, засуджений називав "постановкою" вбивства й катування людей російськими військовими в Бучі та тимчасово окупованому Маріуполі.

Також він закликав не довіряти офіційній інформації українських державних установ та медіа про вчинені армією РФ воєнні злочини.

На підставі зібраних доказів суд визнав затриманого винним Частина 1 статті 436-2 Кримінального кодексу України.у виправдовувані, заперечення збройної агресії РФ проти України й глорифікації її учасників. Чоловіку призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки.