Зеленський на Миколаївщині відвідав поранених бійців

фотогалерея

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Президент України Володимир Зеленський приїхав в Миколаївську область, де відвідав шпиталь з пораненими бійцями, повідомляє УНН.

Цитата

«Миколаївщина. Шпиталь, у якому проходять лікування наші поранені воїни. Поспілкувався із захисниками, вручив нагороди. Дякую за вашу героїчну службу заради нашої держави та її людей», — написав Зеленський у Telegram.

Також голова держави Володимир Зеленський зустрівся з медичним персоналом госпіталю. Він побажав військовим медикам здоров’я, адже від цього залежить здоров’я українських бійців.

«Дякую лікарям, медсестрам, медбратам, водіям швидких – усім, хто працює заради перемоги», — наголосив президент.

Доповнення

Президент України Володимир Зеленський відвідав розташування одного з підрозділів Херсонського прикордонного загону та привітав військовослужбовців із 20-річчям створення управління розвідки Держприкордонслужби.

Джерело: УНН