«Зливала» інформацію про місця ракетних влучань. У Миколаєві судитимуть жінку, підозрювану у держзраді

Підозрювана. Фото: Миколаївська прокуратура/GETTY IMAGES

У Миколаєві судитимуть жінку, яку підозрюють у передачі російським спецслужбам даних про місця влучання ракет. Надалі інформацію використовували у сюжеті російського видання "РИА Новости".

Про це 20 грудня повідомили у пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури.

За даними слідства, 52-річна жителька Миколаєва, у липні 2023 року через Telegram надсилала інформацію та фото наслідків ракетного обстрілу території одного з підприємств міста.

"При цьому вона усвідомлювала, що зібрана і передана нею інформація буде використана ворогом на шкоду державній безпеці України", — йдеться в повідомленні прокуратури.

Надалі інформацію використовували адміністратори каналу в сюжеті російського державного пропагандистського медіаконгломерату "РИА Новости", зазначили в прокуратурі.

Станом на 20 грудня 2023 року жінці повідомили про підозруЧастина друга статті 111 Кримінального кодексу України. у вчиненні державної зради. Вона перебуває під вартою.