34 шкільні автобуси, закупівлю яких профінансувала Данія, прибули в Україну

Шкільні автобуси. Фото: посольство Данії в Україні/Facebook

Профінансовані урядом Данії та закуплені зусиллями UNOPSУправління ООН з обслуговування проектів було створено у 1995 році резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, з метою надання послуг у сфері закупівельної діяльності, будівництва та виконання проектів. Ukraine 34 шкільні автобуси вже прибули до України. Завдяки цьому приблизно три тисячі дітей у трьох областях нашої держави зможуть регулярно відвідувати школу.

Про це повідомили у дипломатичному представництві Данії в Україні.

"Війна тяжко вдарила по тисячах шкіл в Україні та ускладнила доступ до освіти мільйонам школярів. Автопарк чисельністю 34 автобуси, профінансовані коштом Данії та закуплені зусиллями UNOPS Ukraine, полегшить доступ до знань приблизно 3000 школярів у Дніпропетровській, Харківській та Миколаївській областях. Тепер до школи можна буде доїжджати регулярно", — йдеться у повідомленні.