Американська допомога має велике значення: Стефанчук і Шмигаль подякували США

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що американська допомога має велике значення у складний для України час.

Як передає Укрінформ, про це Стефанчук написав у Фейсбуці.

«Від імені Верховної Ради України хочу висловити слова щирої вдячності Президенту США Джозефу Байдену за невідкладне підписання закону, що передбачає допомогу Україні. Ця допомога має велике значення у такий складний для нас час», — зазначив Стефанчук.

За його словами, Україна високо цінує рішучу й послідовну позицію Адміністрації США, двопартійну й двопалатну підтримку Конгресу США та солідарність усього американського народу.

«Україна сьогодні продовжує протистояння російській агресії, захищаючи свою землю від ворога. І український народ має волю та рішучість боротися за своє вільне майбутнє», — наголосив Стефанчук.

Водночас Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль очікує, що американська техніка опиниться на полі бою якнайшвидше.