Армія рф уночі била по Миколаївщині з артилерії — ОВА

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Російські війська у ніч на 13 листопада вдарили з артилерії по Куцурубській громаді у Миколаївській області, повідомив у понеділок голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, пише УНН.

Цитата

«Учора, 12 листопада, о 23:03, 23:51 та сьогодні вночі, 13 листопада, о 00:44 ворог завдавав артилерійських обстрілів по селах Солончаки та Дніпровське Куцурубської громади. Постраждалих немає», — написав Кім у Telegram.

Деталі

Також учора, 12 листопада, о 08:46, зі слів голови ОВА, зафіксовано ворожий артилерійський обстріл по місту Очаків Очаківської громади. Постраждалих немає, зазначив він.

Доповнення

За даними Генштабу, протягом минулої доби загалом ворог завдав 7 ракетних та 34 авіаційних удари, здійснив 59 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Джерело: УНН