Борючись з наслідками поранення, загинув військовий з Миколаївщини

Загиблий військовий Євгеній Солоненко. Фото: Олена Солоненко/Facebook

Загинув військовослужбовець з Первомайська, що на Миколаївщині, Євгеній Солоненко. Чоловік пішов з життя 28 січня 2024 року, борючись з наслідками важкого поранення.

Про це розповіли у пресслужбі виконавчого комітету Первомайської міськради.

У вересні 2023 року, військовий отримав поранення на фронті, далі тривалий час реабілітацій, повідомила його дружина на своїй сторінці у Facebook.

"Важке поранення, травми не сумісні з життям, і один шанс, який подарований Господом Богом, ми вибороли. Півтора місяця реанімації, перехід на палату, навчилися знову потрохи говорити, їсти, сидіти, зарядки й масажі, заняття з реабілітологами і ерготерапевтами", — написала Олена Солоненко.

Вранці 28 січня, о восьмій годині, серце чоловіка зупинилося.

"І ось майже половина шляху пройдено… Операція на головному мозку. Надзвичайно важлива та складна… На жаль, ускладнення такого ніхто не очікував", — говорить жінка.

У пресслужбі виконкому Первомайської міськради зазначили, що за період служби чоловіка нагородили нагрудним знаком "За зразкову службу", медаллю "Захиснику України", почесним нагрудним знаком "За взірцевість у військовій службі II ступеня" та почесним нагрудним знаком "Сталевий хрест".