Фонд держмайна минулого тижня залучив від приватизації ₴72,6 мільйона

Фонд державного майна провів 15 — 19 червня дев’ять успішних приватизаційних аукціонів, на яких залучив до бюджету 72,6 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомили у ФДМУ.

«Минулого тижня команда Фонду держмайна успішно провела 9 приватизаційних аукціонів у системі Prozorro.Продажі. За об’єкти змагалися 30 учасників. Саме конкуренція дозволила збільшити стартову вартість активів у середньому в 2,6 раза та сформувати 72,6 млн грн потенційних надходжень до державного бюджету», — йдеться в повідомленні.

Найдорожчим лотом став єдиний майновий комплекс ДП «Львівський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою». Переможна ставка склала 43,57 млн грн.

Другий за вартістю — адміністративно-учбовий корпус на Дніпропетровщині. Завдяки конкуренції між 10 учасниками вартість об’єкта зросла до 12 млн грн.

Читайте також: На Харківщині продають спиртзавод, який не працює 15 років

Цього тижня Фонд держмайна планує провести 54 онлайн-аукціони з приватизації.

Як повідомлялося, Фонд державного майна 15 червня 2026 року провів успішний аукціон з приватизації ДП «Львівський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою» — переможець торгів запропонував за нього 43,6 млн грн. Додатково переможець має сплатити ПДВ у розмірі 8,7 млн грн. Тож загальний економічний ефект може становити 52,3 млн грн.

Фото: freepik

Джерело

Довідковий Миколаїв