Гроші на відновлення. На Миколаївщині люди отримують виплати для ремонту господарських споруд

Люди отримують грошові ваучери на суму 12 тисяч гривень для відновлення господарських споруд. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Володимир Білий – один з 454-х жителів Шевченківської сільської громади, які отримують допомогу від продовольчої організації, говорить заступник сільського голови Дмитро Абрамов.

Володимир каже, що отримав ваучер на 12 тисяч гривень від Всесвітньої продовольчої організації ООН (ФАО) для ремонту господарських тваринницьких будівель, що пошкоджені від бойових дій.

Зруйнований сарай. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

"Ну, перший прихід був у дворі — розбило один сарай, розбило другий сарай. Кури були, качки, гуси — все було. Другий прихід був під хату — зрізало грушу, мені відірвало руку, я став інвалідом через війну", — розповідає Володимир.

Будинок відремонтували за допомогою міжнародних благодійних організацій, тепер господар сподівається відновити сараї та знову почати вирощувати дрібну живність.

Посічені ворота, після обстрілів російських військових. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Зі слів заступника Шевченківського сільського голови Дмитра Абрамова, допомогу від ФАО надають жителям восьми сіл громади, що найбільше були пошкоджені внаслідок обстрілів. Грошові ваучери зможуть отримати також в інших селах, якщо програма триватиме.