«Я віднайшов ще одну родину»: миколаївський рятувальник про свою службу в ДСНС

Сапер Ігор Калдиба. Фото: ГУ ДСНС в Миколаївській області/Facebook

З початку повномасштабного вторгнення миколаївець Ігор Калдиба обрав для себе шлях захисту України від наслідків російської збройної агресії. Тоді звичайний водій вирішив вдосконалити навички керування автівкою та опанувати нову професію — піротехніка.

Історію піротехніка розповіли на сторінці відомства у Фейсбуці.

Відтак, після проходження навчання Ігор Калдиба став водієм-сапером та прийшов працювати до Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

"З першого дня служби в піротехнічному підрозділі мене вразив колектив, те, наскільки хлопці тут дружні, усі один за одного, наче родина. З такими побратимами страшно не буде ніколи, адже кожен твій крок ти відчуваєш надійне плече та підтримку", — розповів Ігор Калдиба.

Ігор під час пошуку вибухонебезпечних предметів. Фото: ГУ ДСНС в Миколаївській області/Facebook

Щодня рушійною силою для виконання завдань за призначенням для сержанта служби цивільного захисту є його сім'я — дружина та двоє дітей: восьмирічний син та дворічна донечка.

"Я прагну і роблю все можливе для того, щоб мої найдорожчі завжди почували себе у безпеці на рідній українській землі".

Нині чоловік працює на деокупованій частині Херсонщини у складі розрахунку механізованого розмінування. Найбільше враження серед усіх виїздів та ротацій залишила робота в перші дні деокупації Снігурівщини.

"Ми тоді вперше стикнулись із такою щільністю замінованості територій. На той час я ще не мав такого досвіду, адже працював в ДСНС близько пів року. Але хлопці, з якими я виїжджав для виконання завдань за призначення завжди допомагали, ділились своїми знаннями. Тож сьогодні, завдячуючи своєму колективу, я більш "просто" дивлюсь та вже не дивуюсь підступності ворога, який так замінував і Миколаївщину, і Херсонщину", — каже рятувальник.

Завантаження вибухонебезпечних предметів у машину. Фото: ГУ ДСНС в Миколаївській області/Facebook

Сапер впевнений, що усі разом фахівці з розмінування, в тому числі й піротехніки ДСНС, зможуть очистити українські землі від всього вибухонебезпечного російського бруду, як тільки українські військові виженуть окупантів з кожного населеного пункту України.