Миколаївські вибухотехніки знешкодили касетний снаряд — поліція

Детонація снаряда. Кадр з відео поліції

На Миколаївщині в одному з сіл, що зазнало обстрілів з боку російської армії, вибухотехніки поліції виявили касетний снаряд. Фахівці знищили фрагмент, що не здетонував.

Про це 16 лютого повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Миколаївській області.

Бойовий елемент типу 9Н235 знешкодили на місці через неможливість його транспортування, розповіли у поліції.

Російський снаряд, що застряг у землі на Миколаївщині. Фото: ГУ Нацполіції в Миколаївській області

Правоохоронці просять громадян, які проживають на деокупованих територіях, бути обачними під час пересування польовими дорогами.

"У разі виявлення вибухонебезпечних предметів, не переміщуйте їх самостійно та не торкайтесь залишків ракет чи боєприпасів, що не здетонували, не користуйтеся телефонами або іншими засобами радіозв`язку поблизу підозрілого предмета", — пояснили у пресслужбі.

Фахівці рекомендують відійти на відстань не менше 100 метрів та звернутися до профільних служб за номерами телефонів 102 або 101.