На Миколаївщині дев’ять офіцерів освітньої безпеки стали до роботи в одній з громад

Офіцер шкільної безпеки. Фото: Вознесенська міська рада

Від 22 січня у навчальних закладах Вознесенської громади стали до роботи дев'ять офіцерів безпеки. Пілотний проєкт реалізовують у навчальних закладах, що наближені до зони бойових дій, зокрема на Миколаївщині.

Про це повідомили у Вознесенській міській раді на Facebook.

Перші правоохоронці почали стажування в ліцеях, школах, гімназії та навчально-виховному комплексі, зазначили у повідомленні.

"Основна мета проєкту — захистити дітей у школах під час війни та створити безпекове середовище після її завершення", — кажуть у міськраді.

До повноважень офіцерів належать:

• пропускний режим;
  • комунікація з екстреними службами;
  • реагування на правопорушення.

Проєкт реалізовують за ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції.

Що відомо про проєкт "Офіцери шкільної безпеки"

• З січня 2024 року 38 офіцерів безпеки стануть до роботи в навчальних закладах Миколаївщини, зазначив начальник Головного управління Нацполіції у Миколаївській області Сергій Махно. Офіцеру необхідно буде слідкувати за людьми, які потрапляють у приміщення школи.
  • Про те, як реалізовуватимуть проєкт у регіоні розповіла директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації Алла Веліховська.