На Миколаївщині розпочались навчання на випадок радіаційної загрози та ракетних ударів

КИЇВ. 17 серпня. УНН. У Миколаївській області сьогодні та завтра будуть тривати командно-штабні навчання на випадок радіаційної загрози, ракетних ударів та пожеж. Можливе обмеження руху на дорогах, повідомив очільник ОВА Віталій Кім, пише УНН.

Цитата

“Протягом 17 та 18 серпня на території Южноукраїнська та Вознесенського району проводитимуться багатоступеневі командно-штабні навчання з цивільного захисту”, — написав він у Telegram.

Деталі

Під час тренувань відпрацюють заходи з евакуації населення із зон умовного радіаційного зараження, ліквідації наслідків пожеж та ракетних ударів.

Очільник ОВА зазначив, що можливе обмеження руху транспортних засобів по дорогах регіонального та місцевого значення на території Вознесенського району Миколаївщини.