На Миколаївщині відремонтували два мости в Шевченківській та Снігурівській громадах

Транспорт їде по відремонтованому мосту. Фото: Віталій Кім/Telegram

У Снігурівській та Шевченківській громадах ввели в експлуатацію ще два мости, які зруйнували війська РФ. Станом на березень 2024 року у Миколаївській області відновили 22 мости.

Про це сьомого березня повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Начальник ОВА зазначає, що один із них — 12-метровий міст у Шевченківській громаді, який раніше можна було використовувати лише для легкового транспорту. Але тепер він придатний для вантажних машин.

"Став повноцінним 22-метровим мостом. А найважливіше, що цей міст значно спростить логістику для нашого бізнесу. Це гарний приклад спільної роботи ОВА, донорів, військових та великого бізнесу регіону, який також долучився до відновлення".

"Я не одноразово казав, що ми дійсно готові всіляко допомагати тим, хто працює на економіку Миколаївщини і ми це робимо" — повідомив Віталій Кім.

Олександр Ціховський (ДССТ), Анастасія Халєєва (Мінцифри), Віталій Кім (Миколаївська ОВА) та Іван Кухта (Снігурівська міська військова адміністрація) Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація

Відбудований міст Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація

"Ми раді, що були причетні до повернення нормального життя у громадах Миколаївщини та готові й надалі працювати над спільними проєктами", – каже представниця Мінцифри Анастасія Халєєва.

Зазначається, що на Снігурівщині офіційно введено в експлуатацію міст завдовжки 30 метрів через Інгулецький магістральний канал: його відновлення здійснили військовослужбовці 36-ї Конотопської шляхо-відновлювальної бригади ДССТ менш ніж за три місяці.

Процес відкриття відремонтованого мосту шляхом перерізання церемоніальної стрічки Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація

Транспорт їде по відбудованому мосту Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація

В повідомленні йдеться, що будівництво мосту через річку Інгулець, який з'єднує населені пункти Снігурівської та Горохівської громад, завершили в лютому, використовуючи понтони з колишніх переправ, що були зруйновані військами РФ у 2022 році.

Цей міст раніше був пішохідним, а тепер став доступний і для транспорту.