На Миколаївщині вночі знищили чотири «шахеди», ворог бив по Очакову

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. У Миколаївській області у ніч на 12 жовтня Сили оборони знищили чотири ворожі ударні дрони типу Shahed, через уламки горіла трава. Також російські війська вночі завдали удари по Очакову. Про це повідомив у четвер голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, пише УНН.

Цитата

«У ніч на 12 жовтня на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони знищено чотири ударних БпЛА типу «Shahed-136/131». Також протягом минулої доби, 11 жовтня, в області знищено розвідувальний БпЛА «Supercam»», — повідомив Кім у Telegram.

Деталі

Зі слів голови ОВА, у Миколаївському районі вчора, 11 жовтня, близько 11:33, 11:49 та 14:54 артилерійських обстрілів зазнала Куцурубська громада. Внаслідок одного з обстрілів, падіння уламків боєприпасів спричинило займання сухої трави на відкритій території, яке було оперативно ліквідовано. Постраждалих немає.

Також 12 жовтня, о 01:19, за даними Кіма, ворог завдав удару по акваторії Куцурубської громади. Постраждалих немає.

«Уночі, з 11 на 12 жовтня, о 23:55 та 04:00 зафіксовано удари з РСЗВ по місту Очаків Очаківської громади. Постраждалих немає. Інформація щодо наслідків уточнюється», — зазначив голова ОВА.

О 01:40 у Шевченківській громаді внаслідок падіння уламків ворожого БпЛА, збитого силами ППО, з його слів, виникла пожежа сухої трави. Займання оперативно ліквідовано. Постраждалих немає.

Нагадаємо

Сили оборони вночі збили 28 із 33 «шахедів».

Джерело: УНН