На Миколаївщині вночі знищили «шахед»

КИЇВ. 16 листопада. УНН. У Миколаївській області у ніч на 16 листопада було знищено один ударний дрони типу Shahed, запущений російськими військами, повідомив у четвер голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, пише УНН.

Цитата

«Сьогодні вночі, 16 листопада, на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони було знищено один ударний БпЛА типу «Shahed 131/136», — написав Кім у Telegram.

Деталі

За даними голови ОВА, учора, 15 листопада, об 11:18 ворог завдавав артилерійських обстрілів по акваторії Очаківської громади. Постраждалих немає.

Також вночі, 16 листопада, о 03:48 ворожі обстріли фіксувалися по береговій лінії Куцурубської громади. Постраждалих немає, вказав він.

Доповнення

Сьогодні вночі окупанти знову завдали чергових ракетно-авіаційних ударів по Україні, була атака ударних дронів типу “Shahed-136/131”. Під ранок про загрозу ударних дронів повідомляли у Хмельницькій та Тернопільській областях. Наразі оголошено відбій загрози у всіх областях.

Джерело: УНН