Окупанти за добу обстріляли з артилерії дві громади Миколаївщини: пошкоджена адмінбудівля

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Російські війська минулої доби вдарили з артилерії по Куцурубській та Очаківських громадах у Миколаївській області, постраждалих немає, повідомив у середу голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, пише УНН.

Цитата

«Вчора, 14 листопада, о 09:32 та 10:30 ворог завдавав артилерійські удари по м. Очаків Очаківської громади. Внаслідок чого пошкоджено адміністративну будівлю. Також о 10:18 ворожі артилерійські обстріли фіксувалися по околиці с. Дмитрівка Куцурубської громади. Постраждалих немає», — написав Кім у Telegram.

Доповнення

Миколаївська область 13 листопада зазнала ракетного удару російських військ, є пошкодження будинків.

Джерело: УНН