Під час збору вражаю на Миколаївщині комбайн наїхав на міну: керманич у лікарні

Джерело: Telegram-канал начальника ГУНП у Миколаївській області Сергія Шайхета

КИЇВ. 11 жовтня. УНН. На околиці Снігурівки у Миколаївській області під час збору врожаю соняшника комбайн наїхав на ворожу міну, стався вибух. Про це повідомив начальник ГУ Нацполіції області Сергій Шайхет, пише УНН.

Цитата

«48-річний комбайнер отримав мінно-вибухову травму та осколкові поранення тіла. Нині чоловік доставлений до лікарні, де медики надають йому кваліфіковану допомогу», — йдеться у повідомленні Шайхета.

Зазначається, що на місці працюють поліцейські вибухотехніки та слідчо-оперативна група, які документують черговий злочин окупантів проти мирного населення.

Нагадаємо

Прем’єр-міністр України повідомив, що в країні потенційно замінованими вважаються 30% території – 174 тясяч кв. км: це дорівнює трьом площам Хорватії.

Джерело: УНН