Пошкоджені будинок та риболовецьке судно. Російські війська вчергове обстріляли Миколаївщину

Фото: Марія Соболь/Суспільне Миколаїв

На Миколаївщині 27 лютого російські військові завдали ударів по Очаківській, Куцурубській та чорноморській громадах. Також сили протиповітряної оборони під час нічної атаки над морем збили один російський безпілотник типу "Shahed-131/136". Люди не травмувалися.

Про це повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у Telegram.

У військовій адміністрації зазначили, що 27 лютого о 09:18 під російським артилерійським обстрілом перебував населений пункт Куцурубської громади.

Крім того, о 13:05 внаслідок російського обстрілу міста Очаків Очаківської громади пошкодили житловий будинок.

Також об 11:05 та 16:45 армія РФ атакувала з артилерії акваторію Очаківської громади.

До того ж о 12:10 російські військові здійснили артилерійський обстріл Чорноморської громади. Внаслідок чого відбулось займання цивільного риболовецького судна, яке оперативно ліквідували.