Пройшли бої за Маріуполь. Звільнена з російського полону бойова медикиня Галина Федишин заручилася з морпіхом

За інформацією: Суспільне.

Фото: Facebook/Сергій Волинський

Звільнена з російського полону бойова медикиня Галина Федишин з Івано-Франківщини заручилася зі своїм обранцем, морським піхотинцем 36 бригади Миколою Гриценяком.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив командир 36 окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський.

"Сьогодні я став свідком не просто заручин, а справжнього тріумфу любові. Ця любов пережила випробування, що здатні зламати найсильніших, але не дозволила зламати вас. Вони разом пройшли бої за Маріуполь, витримали випробування полоном та довгу розлуку, але їхні серця ні на мить не припиняли битися в унісон", — написав Сергій Волинський.

Українські морпіхи Сергій Волинський, Галина Федишин та Микола Гриценяк. Фото: Facebook/Сергій Волинський

Галина Федишин — родом із села Сваричів Рожнятівської громади. Вона служить бойовою медикинею у 36 окремій бригаді морської піхоти. 7 квітня 2021 року президент Зеленський нагородив Галину Федишин орденом "За врятоване життя".

На війні медикиня отримала поранення та потрапила в полон під час виходу з "Азовсталі" у травні 2022 року. Тоді ж у неволю потрапив і її хлопець-військовий, який родом із Донеччини.

Бойова медикиня Галина Федишин зі своїм обранцем військовим Миколою Гриценяком. Фото: Facebook/Галина Федишин

Перебуваючи у полоні, Галина Федишин принципово розмовляла українською мовою. Росіяни декілька разів імітували її вивезення на обмін, але повертали назад до місця утримання.

3 січня 2024 року під час найбільшого від початку повномасштабного вторгнення обміну полоненими Галина Федишин повернулася додому.

Довідковий Миколаїв