Пройшов шлях від строковика до командира дивізіону. На Миколаївщині попрощалися з майором Олександром Цезарюком

Фото: Ніна Булах

У Баштанській громаді Миколаївщини п'ятого січня попрощалися з військовим Олександром Цезарюком. Майор загинув першого січня 2024 року на Донецькому напрямку. Йому було 30 років.

Про захисника розповіли в Баштанській районні державній адміністрації.

З 2014 року командир артилерійського дивізіону, майор Олександр Цезарюк на позивний "Цезар" боронив Україну на фронті.

Прощання з військовим. Фото: Ніна Булах

Олександр народився 5 червня 1993 року в Баштанській громаді.

"З дитинства був правдолюбом, щирим, позитивним, відкритим, мав багато друзів. Був цілеспрямованим та рішучим, і якщо вже приймав рішення, то ніколи від нього не відступав. Після закінчення Новоєгорівської школи, навчався в Миколаївському аграрному університеті", — згадають про нього в рідній Баштанській громаді.

Поховання Олександра Цезарюка. Фото: Ніна Булах

У 2013 році чоловік підпис контракт про службу в Збройних силах України.

"Олександр Цезарюк мій перший командир, який був для мене гідним прикладом. У цій людині були поєднанні усі найкращі риси характеру — справедливість, мужність, доброта та людяність. Він пройшов увесь шлях служби — від строковика до командира дивізіону. Він найкраще розумів кожного", — каже побратим Олександра.

Прощання з військовим. Фото: Ніна Булах

П'ятого січня попрощатися з "Цезарем" прийшли рідні, друзі, побратими та земляки