росіяни обстріляли з артилерії Очаківську громаду на Миколаївщині

КИЇВ. 18 серпня. УНН. російські війська упродовж 17 серпня завдавали артилерійських ударів по акваторії Очаківської громади, а також по території населеного пункту Куцурубської громади. Поранених та загиблих немає. Про це повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає УНН.

Деталі

Зазначається, що 17 серпня, о 09:05, 10:27, 12:02, 13:52 ворог завдавав артилерійських обстрілів по акваторії Очаківської громади. Постраждалих немає.

17 серпня, о 12:39 та 15:06 артилерійські ворожі обстріли фіксувалися по території населеного пункту Куцурубської громади. Постраждалих немає.

У Миколаєві, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

Доповнення

17 серпня на Миколаївщині сили та засоби протиповітряної оборони повітряного командування «Південь» знищили два розвідувальні БпЛА «Мерлін-ВР».