Рух транспорту буде обмежений: на Миколаївщині відбудуться планові розмінування земельних ділянок

Попереджувальна табличка. Ілюстративне фото: УНІАН

Сапери Державної служби з надзвичайних ситуацій сьомого березня розміновуватимуть вибухонебезпечні предмети на околицях міста Снігурівка, що на Миколаївщині. У зв'язку з цим, рух транспорту буде обмежено.

Про це повідомив у Telegram очільник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта.

Кухта зазначив, у зв’язку з розмінуванням, з 08:30 до завершення робіт у громаді буде обмежений транспортний рух.

"Звертаю увагу жителів, що рух автомобільного транспорту поза містом на ділянці дороги від подвійного залізничного переїзду до траси Т15-08, де розташоване перехрестя у напрямку села Кобзарці, буде тимчасово перекрито", — повідомив він.

У міській військовій адміністрації повідомили, альтернативним маршрутом може бути залізничний переїзд вулицею МиколаївськаЗа словами Івана Кухти, проїзд розташований біля мікрорайону Птахофабрика..