Тортури та примусова паспортизація: в ОВА про ситуацію на окупованій частині Херсонщини

КИЇВ. 7 листопада. УНН. На Окупованій частині Херсонщини постійно продовжується примусова паспортизація та застосовують тортури до людей, які проукраїнськи налаштовані. Про це повідомив журналісту УНН начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОВА Олександр Толоконніков.

Цитата

«Щодо цивільного населення, там дійсно постійно продовжується паспортизація, постійно застосовують тортури до людей, які проукраїнськи налаштовані, перевірки телефонів, паспортів. Зараз вони не виплачують соцвиплати вже другий місяць й Генічеському та Скадовському районах», — розповів Толоконніков.

Також він повідомив, що дуже погана ситуація з медзакладами, більшість яких переведено на обслуговування поранених окупантів.

«Якщо якісь українці перебувають на стаціонарі, то ліків немає, й лікарів також майже немає. Тобто нормально отримати допомогу медичну немає змоги, й в аптеках дуже завищені ціни на ліки, й погана якість», — сказав Толоконніков.

Доповнення

Українська розвідка повідомляла, що росіяни мінують об’єкти критичної інфраструктури на тимчасово окупованій території Херсонської області. Ймовірно, вони планують знищити ці об’єкти під час свого відступу.

Начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОВА Олександр Толоконніков повідомляв, що родини з дітьми поки що не примушують силою виїжджати із зони обов’язкової евакуації на Херсонщині, а продовжують очікувати добровільної згоди на евакуацію.

Джерело: УНН