Вища ліга: «Ніко-Баскет» обіграв «Харківські Соколи»

«Ніко-Баскет» здобув перемогу над «Харківськими Соколами», скриншот з відео

Миколаївський баскетбольний клуб «Ніко-Баскет» здобув перемогу над «Харківськими Соколами» у чоловічій баскетбольній Вищій лізі.

Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сенкевич.

«У драматичному матчі за третє місце чемпіонату наші хлопці, поступаючись супернику, на останніх секундах зуміли вирвати перемогу з рахунком 90:89», – повідомив мер.

Тренує команду Валентин Берестнєв.

Нагадаємо, миколаївська баскетбольна команда «Ніко-Баскет» завершила дев’ятий тур Вищої ліги, який проходив 10-11 лютого, на четвертому місці.

Раніше повідомлялось, що 16 грудня 2023 року, відбулася фінальна гра «Одеської дитячої баскетбольної ліги» дивізіону «KIDS юнака». Миколаївські баскетболісти СДЮСШОР 4 зіграли п’ять ігор та вибороли 3 місце.

У травні минулого року, миколаївський «Десант» переміг команди з Києва, Чернівців та Одеси, та став бронзовим призером на Чемпіонаті України з баскетболу.

Також миколаївські баскетболістки посіли третє місце на Чемпіонаті України серед молодіжних команд.