Воював проти України на Херсонському напрямку: суд оголосив вирок уродженцю Черкащини

Колаж Суспільне / фото ДБР України

Святошинський райсуд Києва заочно визнав винним у держзраді екскомандира механізованої роти військової частини в Автономній Республіці Крим.

Його засудили на 15 років, повідомили в пресслужбі Державного бюро розслідувань.

За матеріалами ДБР, засуджений — колишній командир механізованої роти військової частини в АР Крим перейшов на бік РФ 2014 році. Сам родом з Черкащини, його батьки досі там проживають.

"Після захоплення окупантами військової частини капітан відмовився передислокуватись до Миколаєва й присягнув на вірність Росії. Згодом отримав від підвищення та воює проти України у складі збройних сил РФ на посаді командира батальйону військової частини 12676 ЗС РФ. Причому свідки його бачили останній раз на аеродромі в Чорнобаївці у березні 2022 року", — повідомили в пресслужбі.

Суд визнав колишнього українського військового винними у державній зраді — ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України. Та засудив до 15 років позбавлення волі.

"Наразі його оголосили у розшук. Покарання він відбуватиме з моменту затримання", — додали в ДБР.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України