У Миколаєві депутати погодили передачу майна військовим на понад 17,6 мільйона гривень

Передача пікапів військовим 123-ї бригади ТрО 8 січня 2024 року. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Під час чергової сесії Миколаївської міської ради депутати погодили передачу майна військовим. Йдеться про 11 автомобілів, генератори та системи очищення води на суму понад 17,6 мільйона гривень. За пакет рішень проголосували 32 депутати.

Про це 25 січня повідомили під час 28 сесії Миколаївської міської ради.

Заступниця начальника управління комунального майна Миколаївської міської ради Тетяна Дмитрова розповіла, блоки питань, що стосуються допомоги підрозділам Збройних сил України потребують захисту від розголошення та не передбачають оприлюднення в період дії воєнного стану.

"Загальна сума допомоги підрозділам ЗСУ відповідно до проєктів 17 мільйонів 629 тисяч гривень", — розповіла посадовиця.

Олександр Сєнкевич заявив, що це відповідь на запитання — чи продовжує місто допомагати військовим. У своєму Telegram чиновник повідомив деталі про передане майно.

"Із масштабного — автівки для ГУРГоловне управління розвідки. Їх за кошти міського бюджету придбало підприємство "Миколаївські парки". Оформимо необхідні документи й передамо військовим. Фото обов’язково покажу", — розповів мер міста.

Крім того, ще одне авто передадуть до підрозділу Міністерства внутрішніх справ. Ще п'ять пікапів для воїнів 123-ї бригади територіальної оборони.

"Автомобілі вже у захисників — їх у тому числі використовують мобільні групи, які знищують шахеди на Миколаївщині", — додав Олександр Сєнкевич.