У Миколаєві розпочнеться робота поліцейських офіцерів громади

Поліцейська машина. Ілюстративне фото: УНІАН

У Миколаєві впроваджується система співпраці з поліцейськими офіцерами для забезпечення правопорядку. Перші станції правоохоронців відкриють у чотирьох мікрорайонах міста.

Про це 28 лютого повідомила Миколаївська міська рада.

Згідно з рішенням, ухваленим виконкомом міської ради 28 листопада, планується відкриття перших станцій правоохоронців у чотирьох мікрорайонах: Ракетне Урочище, Балабанівка, Водопій та Ялти.

За інформацією міськради, поліцейські офіцери громади є працівниками Національної поліції України, що проживають та працюють на визначеній території.

Згідно з реформою, місцева рада сприятиме фінансуванню діяльності цих поліцейських.

За словами начальника відділу з організації оборонної та мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ігоря Оніщенка, міська влада відремонтувала приміщення у вказаних мікрорайонах для розміщення офіцерів громади.

Також приміщення обладнають необхідними меблями та оргтехнікою за підтримки донорів, а Національна поліція забезпечить автомобілі.

Відкриття таких поліцейських станцій дозволить оперативніше реагувати на звернення громадян, забезпечувати порядок та запобігати правопорушенням і злочинам.