У Миколаєві сталася ДТП: травмувався 12-річний хлопець

Автомобіль, який наїхав на дитину, 7 січня 2024 року. Фото: Головне управління Національної поліції Миколаївській області

У Миколаєві 7 січня водій "ЗАЗ-Lanos" збив дитину, яка перетинала дорогу по нерегульованому пішохідному переході. Хлопчика з травмами доставили до лікарні.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області.

"Сьогодні, 7 січня о 13:30 32-річний водій автомобіля "ЗАЗ-Lanos", рухаючись по проспекту Центральному неподалік перехрестя з вулиці 9 Слобідська в місті Миколаєві, скоїв наїзд на 12-річного хлопця, який перетинав проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переході", — йдеться в повідомлені.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди дитину з травмами доставили до лікарні, де їй надали необхідну допомогу.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею Частини перша статті 286 Кримінального Кодексу України"Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами". Санкція статті передбачає покарання до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.