У Миколаївській області людям надають компенсацію за пошкоджене та зруйноване майно

Пошкоджене житло у Снігурівці, Миколаївщина, 2022 рік. Фото: Олександра Малевич/Суспільне Миколаїв

У Баштанському районі Миколаївщини жителям надають компенсацію за пошкоджене житло. Станом на 19 лютого за програмою "єВідновлення" видали 687 сертифікатів загальною сумою 58 мільйонів 698 тисяч гривень.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів.

За його словами, 53 жителі району, у кого повністю зруйнований будинок, отримали сертифікати на придбання житла.

"Ми працюємо по 600 постанові Кабінету міністрів. Пошкоджено всього 117 на загальну суму 69 мільйонів 258 тисяч гривень. Робота триває”, — говорить Дмитрів.

У 2025 році передбачена програма соціально-економічного розвитку "Турбота", розповідає посадовець.

"Саме для категорії людей, яка найбільше потребує, тому що не всі можуть сьогодні відновити достатньо швидко документи. Ця процедура не швидка і фінансово затратна", — повідомив Владислав Дмитрів.