Удари балістикою: у Миколаєві лунали вибухи

Миколаївська міська рада. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві 21 березня 2024 року армія РФ завдала удар балістичним озброєнням. Тривога в області була оголошена з 14:29.

Хроніка подій

О 14:29 кореспонденти Суспільного повідомили, що в Миколаєві було чутно звуки вибуху.

О 14:35 міський голова Олександр Сєнкевич підтвердив інформацію про вибух.

Очільник ОВА Віталій Кім о 14:55 повідомив про одну поранену жінку, вона отримала травми легкої важкості.

Доповнено 15:07: Кількість поранених зросла до чотирьох людей — три жінки та один чоловік. Також ще одна жінка загинула, повідомив керівник ОВА Кім.

Доповнено 15:12: Міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що робить об'їзд по житловому сектору. Багатоповерхові забудови не пошкодженні.

Доповнено 16:24: Очільник Миколаївської ОВА повідомив, що кількість травмованих зросла до шістьох.

Що відомо про обстріли Миколаєва

• Востаннє обстріли Миколаєва російськими військами були 17 березня 2024 року. Російські війська пошкодили приватні будинки, автомобілі балістичною зброєю. Загалом травмовано дев'ять людей, серед яких двоє дітей. Також є один загиблий.