Умисне вбивство чоловіка: слідчі документують воєнні злочини РФ на деокупованих територіях Миколаївщини

Колаж Суспільне Миколаїв/прокуратура

Прокурори продовжують документувати воєнні злочини російської армії. Так в одному з деокупованих сіл Первомайської громади, що на Миколаївщині, слідчі зафіксували факт вбивства цивільного армією Російської Федерації.

Про це йдеться в повідомленні Миколаївської обласної прокуратури від 29 січня.

Як зазначається, правоохоронці розпитали жителів села. За даними прокуратури, виявилось, що російські військові нищили хати та жорстоко поводились з населенням.

"Крім того, встановлено факт умисного вбивства військовослужбовцями РФ 74-річного місцевого жителя", — йдеться в повідомленні прокуратури.

Вибухотехніки, оглядаючи місця дислокації російських військовослужбовців, виявили 10 будинків, у яких залишилися сухпайки та інші сліди перебування окупантів. Вилучене направили на експертизи.

Сухпайки російської армії, залишені на Миколаївщині. Фото: Миколаївська обласна прокуратура

Слідчі дії тривають у рамках кримінальних провадженьЧастина 1, 2 статті 438 Кримінального кодексу України, розпочатих за фактами порушень законів та звичаїв війни. Пошук ускладнюють вибухонебезпечні предмети, зокрема міни, залишені росіянами.