Загинув у річницю весілля та день народження матері. На Миколаївщині попрощалися із військовим Андрієм Єременковим

Військові вкрили труну воїна Андрія Єременкова прапором України, 16 січня 2023 року. Фото: Южноукраїнська міська рада

У Южноукраїнській громаді Миколаївщини 16-го січня попрощалися із військовим Андрієм Єременковим. Боєць загинув у бою сьомого січня 2023 року — у річницю свого весілля та день народження матері.

Про загиблого бійця розповіли у Южноукраїнській міській раді.

Андрій народився у 1985 році в селищі Арбузинка. Навчався та виріс на станції Кавуни.

"Майже все доросле життя працював на будівельних майданчиках України та за кордоном. 7 січня 2012 року Андрій одружився з коханою жінкою, переїхав до неї в Южноукраїнськ. Через рік в них народилася донька Кіра", — згадають про військового в рідній громаді.

Загиблий військовий Андрій Єременков. Фото: Южноукраїнська міська рада

Наприкінці 2022 року Андрій повернувся з Литви до Южноукраїнська.

24 жовтня 2023 року призваний на військову службу. Після п’яти тижнів навчання у Великобританії опинився на фронті у Харківській області.

Прощання з військовим. Фото: Южноукраїнська міська рада

Уже на початку січня Андрій декілька разів був на бойових виїздах. Загинув у бою сьомого січня.

"Сьомого січня о пів на п'яту ранку привітав дружину Оксану з річницею весілля і більше на зв’язок не виходив. А декілька днів поспіль родина отримала страшну звістку: Андрій Єременков загинув у бою — у річницю весілля та у день народження своєї матері", — розповіли в міській раді.

Поховальна хода. Фото: Южноукраїнська міська рада

Рідні, побратими, жителі Южноукраїнської громади та місцева влада простилися зі стрільцем десантно-штурмового відділення. Загиблого героя поховали на Алеї Слави Южноукраїнського кладовища.

"Без єдиного сина залишилися батьки воїна, без найкращого в світі батька 11-річна донька, без люблячого чоловіка дружина…", — зазначили в міській раді Южноукраїнська.