Загроза для тварин. Миколаївський зоопарк потребує допомоги з тирсою та соломою

Миколаївський зоопарк. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Миколаївський зоопарк, який є домом для понад 6000 тварин, звертається до громадськості з проханням про допомогу з тирсою та соломою. Ці матеріали необхідні для створення комфортних умов для тварин у зимовий період.

Про це кореспондентам Суспільного повідомив директор зоопарку Володимир Топчий.

За його словами, тирса та солома використовуються як підстилка для тварин у клітках та вольєрах.

"З різних причин не завезли ми солому з осені, зараз ще є запас, але для того, аби закінчити зиму, нам необхідна солома. Нам дуже потрібна тирса для тварин, це зараз велика проблема для нас — саме завезення тирси. Так, що якщо в когось є стружка і ви можете зоопарку допомогти, то ми самостійно приїдемо та заберемо", — сказав він.

Фламінго, 11 грудня 2023 року Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Коза, 11 грудня 2023 року Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Верблюд, 11 грудня 2023 року Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Гусь, 11 грудня 2023 року Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Лисиця, 11 грудня 2023 року Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Рись, 11 грудня 2023 року Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Володимир Топчий також розповів, що зоопарк має достатньо кормів для тварин, завдяки допомозі від Європейської асоціації зоопарків та акваріумів. Для утримання усіх тварин в зоопарку необхідно 100 кілограмів м’яса та 750 кілограмів овочів на день. Однак у зимовий період кількість відвідувачів зменшується, тому коштів зоопарк також не заробляє.

"Людей немає, як бачите, зараз зоопарк пустий, у суботу та неділю приходять люди, і ми цьому раді, тому що люди — це вхідна оплата, і це гроші. На сьогодні зоопарк працює у звичному режимі", — додав директор зоопарку.