Зберігав вдома гранату. Внаслідок вибуху у селі на Миколаївщині травмувався чоловік

Ввечері 28 квітня стався вибух у господарчій споруді у селі Сергіївка Баштанського району Миколаївщини, внаслідок якого травмувався чоловік 1975 року народження. Він зберігав вдома гранату, вважаючи її навчальною.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Миколаївській області.

За інформацією ДСНС, чоловік зберігав вдома ручну гранату не встановленого типу, бо вважав, що вона навчальна та не становить загрози. Під час прибирання чоловік випадково впустив гранату на підлогу і вона здетонувала, виявившись насправді бойовою.

"Постраждалий отримав тілесні ушкодження: травматичну ампутацію правої ступні, численні поранення лівої нижньої кінцівки та наразі перебуває у медичному закладі де йому надається необхідна допомога".

Читати ще

Читати ще ДТП у Матвіївці: у Миколаєві внаслідок аварії травмовані п’ятеро людей