Зібрали понад 280 тисяч гривень на потреби ЗСУ: гурт «Курган та Агрегат» влаштував благодійний концерт у Миколаєві

Концерт гурту «Курган та Агрегат». Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві 25 лютого відбувся благодійний концерт гурту "Курган та Агрегат". Усі зібрані гроші за квитки та з аукціонів, які артисти провели під час концерту, передадуть на потреби Збройних Сил України та Головного управління розвідки Міністерства оборони.

На місці події побували кореспонденти Суспільного.

За два роки повномасштабної війни гурт не випустив жодної нової пісні та не організував жодного всеукраїнського туру, проте за цей час всі сили та ресурс вкладали у допомогу Збройним Силам України.

Гурт зазначив, що наразі не дають жодних інтерв’ю та коментарів, адже їх позиція "більше робити та менше говорити". Виступ артисти розпочали з хвилини мовчання у пам’ять загиблих військових на фронті.

Місцевий житель Валерій — один з тих то прийшов на благодійний концерт.

"Я можу сказати, що я дуже сильно оцінюю їх роботу — допомогу армії. Жека взагалі в армії служить в "KrakenОкремий розвідувально-диверсійний підрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України." і це справді достойні сини своєї нації, які всіма силами намагаються наближати перемогу. Я дуже сильно надихнувся їх кліпом про українське село і далі вже почав слухати та слідкувати", — говорить Валерій.

Зала де проходив концерт. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Під час концерту артисти організували аукціон — зібрані гроші "Курган та Агрегат" передадуть на допомогу військам. Перший лот отримала Анастасія Пономаренко, яка віддала донат у розмірі 35 тисяч гривень.

"Розігрували лот найкращого і найбільшого фаната "Кургана й Агрегата", я доєдналася до аукціону й отримала книжку Дмитра Кулеби — з автографом, тому вона вартувала усіх коштів", — розповідає учасниця аукціону.

Анастасія Пономаренко з книгою. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

З піснями гурту жінка познайомилася два роки тому.

"Вони одразу запали в душу, тому що це курган і агрегат, думаю, тут більше не потрібно ніяких слів, а про аукціон дізналася звісно зі сторінок в інстаграм, але це не є основною метою отримати щось, основна мета це допомогти Збройним силам України", — говорить Анастасія Пономаренко.

Гурт з учасницею аукціону. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Наприкінці концерту, гурт відзвітував, що під час виступу у Миколаєві, у сумі за квитки та аукціон зібрали 281 тисячу гривень на потреби Збройних сил України та Головного управління розвідки Міністерства оборони.