Як носити в жіночих образах масивні каблучки

Мода на масивні каблучки зберігається вже кілька сезонів підряд і, судячи з нових трансформацій ідей, не збирається здавати позиції. Якщо є бажання бути в тренді, але доречно і витончено носити об’ємні прикраси, читайте текст далі та беріть на замітку корисні поради. Великі каблучки здатні підкреслити статус і ефектно завершити образ, варто лише навчитися правильно їх інтегрувати у свій унікальний стиль.

Поради від стилістів, як носити масивні каблучки

Категорія об’ємних прикрас об’єднує велику кількість моделей — це може бути класична красива каблучка з діамантом, роз’ємна або фалангова з ланцюжками, коктейльна з яскравим кольоровим каменем чи фігурна з квітковими мотивами. Основні правила їхнього використання в образах:

• каблучки з одиничними вставками каменю чи флористичними мотивами мають романтичний вигляд, чудово пасують до кежуал-стилю юних дівчат або більш витонченого святкового вбрання;
  • яскраві коктейльні моделі з великим кольоровим каменем — ефектно проявляють свій шик на вечірках та інших світських заходах, потурбуйтеся, аби відтінки дорогоцінної вставки красиво грали з кольоровою гамою одягу, а також майте на увазі, що такі каблучки найкраще виглядають без додаткових прикрас на руках і носяться на середньому або вказівному пальці;
  • фалангові або роз’ємні моделі — зазвичай такі вироби не доповнюються каменями та іншим декором, вражають простотою і благородством, а увагу привертають завдяки розміру, доречні в стилі бохо, мінімалізм, зі смаком виглядають в цікавих комбінаціях з кількох каблучок на одній руці.

Поєднання каблучок між собою та з іншими прикрасами

Важко визначити оптимальну кількість об’ємних каблучок, адже все залежить від загальної стилістики образу та особливостей самих прикрас. Коктейльні моделі з головним композиційним центром з великого каменю самодостатні та не терплять поряд доповнень. Якщо масивні каблучки мають цікаві геометричні форми і не прикрашені вставками, з ними можна цікаво експериментувати, поєднувати лінії та обриси у 2, 3 і навіть 4 різних моделях на одній руці. Зверніть увагу, що незалежно від кількості об’ємні прикраси не варто комбінувати з браслетами на руці.

Підбираючи різні форми каблучки, можна візуально коригувати побудову пальців. Наприклад, витягнуті фігурні моделі видовжують руку, додають їй витонченості і мають чудовий вигляд на вказівному або середньому пальці. Зауважте одну хитрість — силует прикрас повинен повторювати обриси вашої кисті, аби в найкращому світлі виглядати в цілісному образі.

Великі прикраси: як справити яскравий ефект без надмірностей

Є кілька важливих правил використання масивних каблучок:

• подбайте про практичність — виріб не повинен заважати рухам, зачіплятися за одяг чи приносити інший дискомфорт;
  • не перевантажуйте образ — прикраса має бути головним акцентом, якому або взагалі не потрібні доповнення, або ж дуже лаконічні;
  • відкладіть комплекти — сучасна мода не вітає наборів із каблучки, браслета, сережок і підвіски в одному образі, особливо яскравих і масивних, використовуйте деталі окремо;
  • продумайте комбінацію з одягом — важливо, аби гра кольорів, текстур, стилів була бездоганна, при цьому зазвичай до акцентних прикрас варто підбирати більш лаконічне вбрання.

Масивні каблучки можуть стати родзинкою вашого унікального стилю, тому не соромтеся експериментувати. І пам’ятайте, що запорука вдалого образу — перш за все ваше естетичне задоволення від свого вигляду.