Кулеба — союзникам: Системи Patriot і SAMP/T потрібні Україні вже сьогодні

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наголосив на необхідності якнайшвидшого постачання додаткових систем ППО, зокрема Patriot і SAMP/T для захисту українців від російського терору.

Про це він заявив в інтервʼю італійському телеканалу TG1 перед зустріччю глав МЗС країн “Групи семи”, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу МЗС.

Глава МЗС України зазначив, що приїхав на міністерську зустріч для переговорів у розвиток контактів Президента України Володимира Зеленського та із закликом до країн, які підтримують Україну від початку повномасштабного вторгнення РФ.

“Послання просте: світ не може просто спостерігати, як українців убивають російські ракети та дрони. Україні терміново необхідні додаткові системи ППО Patriot і SAMP/T для захисту від російського терору”, — наголосив він.

Фото: МЗС

Міністр уточнив, що саме ці системи ППО є пріоритетними, оскільки лише вони здатні збивати російські балістичні ракети.

У цьому контексті глава МЗС навів приклад Німеччини, яка вже вирішила надати додаткову батарею Patriot, та закликав інші країни наслідувати її приклад.