Миколаївські «Хижаки» вибороли 32 медалі на турнірі з джиу-джитсу у Кропивницькому

За інформацією: Суспільне.

Миколаївська команда, 25 лютого 2024 року. Фото надане Євгеном Тютюном

Миколаївські спортсмени клубу "Хижаки" на чемпіонаті з бразильського джиу-джитсу "Ukraine BJJ PRO" у Кропивницькому вибороли 32 призові нагороди. За підсумками чемпіонату спортсмени посіли друге командне місце в розділі ГіГі — кімоно (однойменний вид боротьби) для занять бразильським джиу-джитсу, одяг з щільними й короткими штанами та рукавами. та третє у розділі Ноу-гіВид боротьби без кімоно, в компресійних футболках та тренувальних шортах..

Про це 28 лютого кореспондентам Суспільного розповів головний тренер команди Євген Тютюн.

На змаганнях всеукраїнського рівня, що відбулися 25 лютого, миколаївські спортсмени здобули 17 золотих, 11 срібних та 4 бронзових медалей. Спортсменів тренують Євген Тютюн в Миколаєві та Ярослав Ошита в Новій Одесі.

"Золото"

• дві медалі — Дмитро Білецький, Нікіта Левицький, Павло Терещенко, Дмитро Бородін, Єгор Подгора, Ліка Мащенко; одна медаль — Мілена Нейжмак-Селіванова, Ліза Кернос, Анна Сакун, Кирил Васильченко, Богдан Біба.

"Срібло":

• дві медалі — Фелікс Заяц; одна медаль — Роман Звичайний, Давід Іщенко, Ліза Когут, Верланов Дмитро, Назар Лаврик, Анна Сакун, Кирил Васильченко, Богдан Біба, Нікіта Борисенко, Стас Редзюк.

"Бронза"

• одна медаль — Нікіта Борисенко, Стас Редзюк та Тимур Осіпов.

Спортсмени на змаганнях, Кропивницький, 25 лютого 2024 року. Фото надане Євгеном Тютюном

За словами головного тренера Євгена Тютюна, чемпіонат "Ukraine BJJ PRO" — найконкурентніший і найбільший чемпіонат в Україні для спортсменів до 18 років. Участь у змагання брали близько 500 учасників та 30 клубів.

"Найбільший клуб в Україні по бразильському джиу-джитсу займається в спортивній базі "Борець", що розташований в Кропивницькому. Саме там тренуються призери та чемпіони світу", — каже Євген Тютюн.

Тренери «Хижаків» Євген Тютюн та Ярослав Ошита. Фото надане Євгеном Тютюном

Спортсмен з Миколаєва Нікіта Левицький здобув дві золоті медалі, взявши участь у п'ятьох сутичках, чотири з яких достроковіЦе ставка на те, що матч завершиться завчасно. Тобто буде нокаут або дискваліфікація одного бійця.. Один з боїв 12-річний хлопець закінчив за 30 секунд, перемігши суперника, говорить його мати Вікторія Левицька.

"Найскладніше — це перший бій, увійти у цю колію змагання, коли дух захоплює, а потім приходить відповідальність, мотивація, стимул", — переказала слова сина Вікторія.

Спортсмен миколаївського клубу «Хижаки» Нікіта Левицький. Фото надане Євгеном ТютюномВелика, божевільна гордість.

Вікторія розповідає, хлопець долучився до "Хижаків" у березні 2023 року. За весь час здобув шість золотих медалей, за плечима Нікіти нуль поразок.

"Класний тандем, коли тренер працює, дитина натхнена, хоче, прагне, а батьки підтримують, приїжджають на ці змагання, перебувають у цій атмосфері та розуміють, через що дитина проходить", — додає мати спортсмена.