На Миколаївщині чоловік кинув гранату у будинок сусіда — поліція

Кухня, після вибуху, 4 березня 2024 року. Фото: Поліція Миколаївської області

Миколаївські поліцейські затримали жителя селища Первомайське, який четвертого березня кинув гранату у будинок свого сусіда. Внаслідок вибуху травмувалися троє людей, в тому числі і затриманий.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Нацполіції у Миколаївській області.

Повідомлення про те, що у будинку в селищі Первомайське був вибух і є поранені надійшло правоохоронцям близько 16:00. Подія сталася у будинку 45-річного місцевого жителя.

"Власник перебував вдома разом із товаришем, згодом до них завітав нетверезий сусід, який почав хизуватися предметом схожим на гранату. Коли господар будинку попросив його покинути домівку, між ними виникла сварка", — повідомили у поліції.

За інформацією правоохоронців, чоловік пішов, але згодом повернувся та кинув вибуховий пристрій у кухні, де сиділи чоловіки.

Чека від гранати, 4 березня 2024 року. Фото: Поліція Миколаївської області

Внаслідок вибуху господар, його 47-річний товариш та затриманий отримали травми різних ступенів тяжкості. Для надання допомоги чоловіків доставили до лікарні.

Слідчі затримали 55-річного чоловіка. Його дії кваліфікували за двома статтями: "Замах на умисне вбивство" та "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами". Санкції статтей передбачають до 15 років ув'язнення.

Чоловіку оголошено про підозру і незабаром суд обере йому запобіжний захід.