На Миколаївщині рятувальники деблокували тіло загиблого у дорожньо-транспортній пригоді

Рятувальники деблокують тіло загиблого, Миколаївщина. Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

У Первомайську, що на Миколаївщині, на автошляху Н-24 "Миколаїв-Благовіщенське" трапилася аварія. У результаті зіткнення загинув водій легковика 1971 року народження.

Про це 20 лютого повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області.

Надзвичайників сповістили про подію 19 лютого о 19:45. Аварія трапилася за участі легковика "Toyota RAV-4" та вантажного автомобіля ГАЗ-53.

"У результаті зіткнення на місці загинув водій першого", — розповіли рятувальники.

Тіло загиблого деблокували за допомогою гідравлічного інструменту. Від ДСНС залучали п'ять співробітників та один спецавтомобіль.