Над Миколаївщиною було знищено два ворожих БпЛА «Мерлін-ВР»

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Минулої доби у небі над Миколаївською областю було ліквідовано два російські розвідувальні БпЛА «Мерлін-ВР». Також російські окупанти обстріляли Куцурубську громаду. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, пише УНН.

Деталі

«Вчора, 1 жовтня, силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування «Південь» на Миколаївщині знищено два російські розвідувальні БпЛА «Мерлін-ВР», — зазначив голова ОВА у Telegram.

Також за його словами, вдень, 1 жовтня, о 12:10 внаслідок артилерійського обстрілу Куцурубської громади виникла пожежа сухої трави на відкритій території біля одного з населених пунктів. Постраждалих немає.

У Миколаєві, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

Доповнення

У Миколаївській області у ніч на перше жовтня під прицілом ворожих безпілотників опинилося складське приміщення сільськогосподарського підприємства.

Джерело: УНН