Наркотики та зброя: суд відправив під варту жителя Миколаївщини

За інформацією: Суспільне.

Зброя. Фото: Getty Images

На Миколаївщині суд відправив під варту 23-річного жителя міста Южноукраїнськ. Чоловік розкладав «закладки» з психотропними речовинами та володів пістолетом без дозволу.

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

За матеріалами справи, чоловік займався збутом наркотиків за допомогою «закладок». Це означає, що він розкладав наркотики у певних місцях, а потім надсилав покупцям фотографії з координатами, де їх можна знайти.

16 березня 2023 року він приїхав до міста Первомайськ для збуту психотропних речовин.

«Під час затримання у нього вилучили 17 згортків з PVP, яка є особливо небезпечною психотропною речовиною, забороненою в Україні. Також у нього був пістолет та набої, які він незаконно зберігав», — повідомили в прокуратурі, передає 24info.biz.ua.

Як зазначили в суді, чоловік вчинив злочини, що становлять велику суспільну небезпеку та визнав його винним за всіма обвинуваченнями. Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений у суді апеляційної інстанції (ст. 532 КПК УкраїниСтаття 532 КПК України зазначає, що вирок суду першої інстанції, якщо інше не передбачено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.).

Довідковий Миколаїв