Потенційно вже є 22 замовники послуг приєднання біометанових заводів — Газмережі

Загалом є 22 замовники, які зацікавлені у приєднанні біометанових заводів до газорозподільних мереж у різних областях.

Про це сказав член правління ТОВ «Газорозподільні мережі України» Сергій Мінін під час Першого українського форуму з біометану, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Він повідомив, що Газмережі вже видали дві технічні умови на приєднання біометанових заводів на Київщині та Дніпропетровщині. Ще два заводи — на Хмельниччині та Чернігівщині — перебувають у стадії приймання.

«Є 22 замовники у різних областях, які готові приєднуватися до газорозподільної мережі. З деякими ми вже працюємо стосовно вибору місця приєднання», — сказав Мінін.