Повітряні Сили: вночі збили 27 «шахедів»

Робота ППО. Фото: з Фейсбуку Генштабу ЗСУ

У ніч проти 15 березня сили протиповітряної оборони  у межах Кіровоградської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Вінницької, Київської областей збили всі 27 “шахедів”, якими РФ атакувала Україну.

Про це зранку повідомили у Повітряних Силах ЗСУ.

За даними Повітряних Сил, у ніч на 15 березня російські окупанти ударили 7-ма зенітними керованими ракетами С-300/С-400 по Харківщині та Донеччині, однією керованою авіаційною ракетою Х-59 по Полтавщині та 27-ма ударними БпЛА типу “Shahed” (райони пусків безпілотників — Приморсько-Ахтарськ, Курська обл. — РФ).

До відбиття повітряного нападу залучались зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил та Сухопутних військ, мобільні вогневі групи Сил оборони України, підрозділи радіоелектронної боротьби.

“В результаті бойової роботи збито 27 “шахедів” у межах Кіровоградської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Вінницької, Київської областей”, — йдеться у повідомленні.

Повітряні Сили: вночі збили 27 «шахедів». Фото: з телеграм-каналу Повітряних Сил ЗСУ