В Україну йдуть дощі зі снігом та зниження температури

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. У найближчі два дні в Україні очікуються дощі — місцями з мокрим снігом. Крім того синоптики прогнозують зниження теператури, передає УНН із посиланням на Укргідрометцентр.

Деталі

Як повідомили в Укргідрометцентрі, у неділю на заході, вдень і півночі країни та місцями в центральних областях, у понеділок в Україні дощі (в Карпатах завтра вдень місцями значний дощ, впродовж доби 16 жовтня невеликий дощ з мокрим снігом); 17 жовтня в Україні припинення дощів.

Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с, завтра у західних областях, вдень 16 жовтня в Україні місцями пориви 15-20 м/с.

«Температура 15 жовтня у західних областях впродовж доби 9-14°; на решті території вночі 8-13°, у південно-східній частині 5-10° тепла, вдень у північних і більшості центральних областей 13-18°, на решті території 18-25°.
16-17 жовтня зниження температури на 5-7°», — повідомили синоптики.