У Миколаєві залучили грантові кошти для оптимізації системи водопостачання

Ілюстративне фото: УНІАН.

Миколаївська міська рада ухвалила рішення про залучення гранту від Північної екологічної фінансової корпорації "НЕФКО" на суму понад 4 мільйони 668 тисяч євро. Ці кошти будуть спрямовані на фінансування проєкту з оптимізації водопостачання у регіоні.

Про це стало відомо 29 лютого під час сесії міської ради.

Перший заступник начальника департаменту житлово-комунального господарства Ігор Набатов зазначив, отримання гранту дозволить комунальному підприємству "Миколаївводоканал" реалізувати гідравлічне моделювання, заміну мереж водопостачання по місту та встановлення лічильників у будинках, що відповідає законодавству України.

Міський голова Олександр Сєнкевич підтримав ініціативу.

"Грантові гроші — це завжди добре. Контроль відбувається і з боку грантодавця, і правоохоронних органів, ми не витрачаємо бюджетних грошей. Одні плюси, треба приймати рішення", — сказав Сєнкевич.

За відповідне рішення на сесії міської ради позитивно відгукнулися на голосуванні всі присутні посадовці.