На Миколаївщині у пожежах загинули двоє людей

Рятувальник ДСНС ліквідує пожежу, 8 квітня 2924 рік, Миколаївщина. ГУ ДСНС у Миколаївській області

У Миколаївській області 7 квітня та в ніч на 8 сталися п'ять пожеж. Під час двох з них загинули двоє людей.

Про це повідомляє Головне управління ДСНСДержавна служба України з надзвичайних ситуацій. у Миколаївській області.

У місті Нова Одеса загорівся житловий будинок. Після ліквідації загоряння рятувальники виявили тіло жінки 1946 року народження.

У другому випадку пожежа виникла у селі Чорноморка. Горіла господарча споруда в котрій надзвичайники виявили тіло чоловіка 1985 року народження. В обох епізодах причини загорянь встановлюються.

Загалом протягом доби зареєстровано п'ять пожеж. Горіли автомобіль, житловий будинок, господарча споруда, сміття в пластиковому контейнері та в будівлі, що не експлуатується.

Протягом 7 квітня та в ніч на 8 до гасіння залучалися 20 рятувальників та шість спецавтомобілів ДСНС.